0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Котушки Ryobi в магазині Риболов.UA
Показано з 1 по 24 із 38 (2 сторінок)

Фірма Ryobi (Ріобі) – один із визнаних лідерів японського ринку з виробництва рибальських котушок. Заснована в Японії у 1943 році. Як про виробника рибальських котушок фірма заявила про себе наприкінці 70-х років. Всі моделі котушок Ріобі перевірені часом і відрізняються високою надійністю та невисокою ціною.

Найвідомішими моделями цього виробника можна з упевненістю назвати безінерційні котушки Ecusima, Zauber, Excia. Вони відрізняються своєю простотою та функціональністю. Основними перевагами цих котушок є їх робочі характеристики: якість укладання волосіні, плавність ходу, витривалість та підвищена надійність.

Однією з новинок останніх років є безінерційна котушка Ріобі Slam, виконана з композитного новітнього матеріалу NCRT на двадцять відсотків легше і на сорок відсотків міцніше за звичайний пластик. Матеріал ротора також має NCRT. У переднього бортика шпулі профіль скошений, що зменшує можливість виникнення петель. У результаті котушка Slam оптимально підходить для сучасного спінінгового лову, так як він легкий, чутливий і має відмінні силові і ходові характеристики.

Якщо Вам потрібна безінерційна котушка з бюджетною ціною, і при цьому високою якістю та надійністю, то найправильнішим рішенням буде купити котушку Ryobi. Котушка для спінінга Ryobi стане відмінним вибором для рибалок-початківців. Каталог котушок Ryobi представлений у нашому інтернет-магазині.