0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Доставка та Оплата

Наш магазин здійснює відправки замовлень протягом доби з моменту підтвердження замовлення телефоном чи іншим засобом комунікації за умови, якщо замовлення оформлене з оплатою при отриманні (накладений платіж).

В разі ж оформлення замовлення з повною передоплатою відправка здійснюється протягом доби з моменту зарахування коштів на рахунок магазину.

Доставка замовлень здійснюється ТОВ «Нова Пошта» на відділення.

Самовивіз здійснюється за вказаною на схемі проїзду адресою, при домовленості про час і дату самовивозу за телефоном.


Розрахувати вартість доставки можна тут. (Увага! Вас буде перенаправлено на офіційний сайт ТОВ «Нова Пошта»)Оплата замовлень провадиться наступними способами:

Оплата при отриманні (накладений платіж).

Оплата покупки при накладеному платежі здійснюється безпосередньо при отриманні посилки з замовленням через сервіси Нової Пошти. Варто зауважити, що дана послуга оплачується самим покупцем, і остаточна сума до сплати формується вже перевізником з урахуванням самого накладеного платежу, вартості доставки, вартості пакування, комісії за накладений платіж у розмірі 20 гривень + 2 відсотки від суми накладеного платежу.

Оплата готівкою при самовивозі (про самовивіз чит. розділ "Доставка").


Безготівковий розрахунок. 


Провадиться через відповідні сервіси безготівкових розрахунків з банківських карток. Окрім комісії сервісу враховуйте і комісії банку, обидві мають бути оплачені покупцем.

 

Повернення коштів здійснюється після двох тижнів з моменту отримання товару, який має бути повернено, і перевірки товару на предмет того, чи підлягає він обміну чи поверненню. Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів" кошти мають бути повернені покупцю не пізніше, ніж через 30 днів з моменту висловлення покупцем бажання розірвати договір. Повернення здійснюється шляхом грошового переказу або іншим способом за домовленістю.