0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Повернення

Повернення

Ми робимо все для того, щоб ваш досвід онлайн-шопінгу був максимально приємним, і розробили максимально просту та зручну процедуру повернення.

Щоб оформити повернення , потрібно зробити 3 кроки:

 1. Заповнити форму повернення товару на веб-сайті.
 2. Упакувати товар, що повертається, і вкласти в упаковку товарну накладну, пломби, ярлики та етикетки, що відносяться до товару.
 3. Повернути його через поштового оператора "Нова пошта" за реквізитами відправника.

Важливо! У полі додаткова інформація вкажіть № замовлення (або замовлень, якщо їх кілька). 

Зворотне пересилання оплачуєте за тарифами «Нова пошта». Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена ​​«накладеним платежем» або з «пересиланням за рахунок отримувача».

Терміни та порядок повернення

 1. Після надходження вашого повернення на наш склад ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на предмет відповідності повернення всім вказаним нижче правилам.

Коли ми приймемо відправлене вами повернення, статус цього замовлення в особистому кабінеті в історії замовлень зміниться з “Доставлено” на “Повернення”.

 1. Після того, як ми приймемо та перевіримо повернення, кошти будуть переведені на банківську картку протягом 5 робочих днів (Платіжна інформація має бути вказана у формі повернення).

95% перерахувань зараховується на карту протягом 5 хвилин. За деякими банками зарахування коштів може зайняти до одного дня;

 1. Якщо ви отримали товар із браком або вам надіслали не те, що ви замовляли, і при цьому ви сплатили за доставку повернення, ми компенсуємо вам цю суму.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення у деяких випадках:

 1. Після 14 днів з моменту його отримання;
 2. За відсутності накладної із зазначенням причин повернення. Якщо накладна не збереглася, ви завжди можете її роздрукувати на сайті, у списку замовлень.
 3. При неповній комплектації повернення:
  відсутності упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.
 4. Якщо ці товари були у вжитку.
 5. Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р.   

Важливо! У випадку, якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з оформленням повернення – не замислюючись, зв'язуйтеся з нами, і ми зробимо все можливе, щоб надати вам всю необхідну інформацію та допомогу.