0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ЖерлиціПоказано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Жерлиця – це оснастка для лову на живця з льоду. Незважаючи на гранично просту конструкцію, вона винятково ефективна під час полювання на щуку та судака. У нашому каталозі Ви знайдете найнадійніші моделі жерлиць для лову на наших водоймах.


Наш асортимент зимових жерлиць

Ми пропонуємо нашим покупцям готові до риболовлі, так і неоснащені моделі. Шанувальників традиційних оснасток напевно зацікавлять жерлиці типу Хмельницька, Сумська, Профмонтаж, Стубла, Щука та ін. Ключова особливість цих моделей – наявність округлої основи. Вона надає жерлиці додаткової стійкості і виключає можливість перевертання. Розмір котушки можна вибрати з урахуванням товщини та довжини шнура. Прапорець на гнучкому дроті помітний на великих відстанях.


Переваги жерлиць

Всі елементи оснастки виготовлені з морозостійкої пластмаси і не мають задирок. Тому неприємні сюрпризи під час виведення хижака виключені. При клювання щуки прапорці вистрілюють практично відразу. При цьому кількість довільних спрацювань зведена до мінімуму. Кожна модель, представлена ​​в нашому каталозі, пройшла багаторазові випробування та добре зарекомендувала себе під час полювання на зубастих хижаків.


Любителі лову на кілька снастей одразу можуть придбати у нас набори жерлиць із спеціальною сумкою. Наш менеджер допоможе Вам підібрати відповідну модель. Чекаємо на ваші дзвінки та особисто в магазині Риболов у м.Хмельницький!