0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Згода на обробку персональних даних

Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* з усіма персональними даними, вказаними мною під час реєстрації, а також тими, що вказані в “Особистому кабінеті”, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення(розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оператором на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оператором направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламні акції, інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Оператором своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також зобов'язуюсь дотримуватись правил Клубної програми і Угоди користувача.

Оператор залишає за собою право змінювати правила Клубної програми, а також Політики конфіденційності і Угоди користувача на свій розсуд.

*Оператор – ФОП Мельник Максим Ігорович, ік 2981019854