0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0

Вы можете заказать товар через сайт, после чего Вам позвонит наш менеджер и обсудит все детали заказа, или сделать заказ по телефону: 098 850 01 45, время работы в будние дни с 9:00 до 18:00, суббота - воскресенье выходной.

Оплатить товар можно банковской картой через форму на сайте либо по реквизитам которые предоставит наш консультант на счет частного предпринимателя. Доставка осуществляется Новой Почтой на отделение.

О компании

Rybolov.ua - інтернет-магазин товарів для риболовлі, що працює більше 10 років. У нас ви зможете купити різні товари за прийнятною ціною, а також замовити доставку в будь-яку область України.


Магазин рибальського приладдя Rybolov.ua – Ваш постачальник можливостей для успішного рибальства. Саме у нас Ви зможете знайти тисячі найменувань товарів для літнього, для зимового лову, для нахлисту, інструменти, садки, повідки, чохли та тубуси для вудлищ, ехолоти та камери, безліч інших предметів та аксесуарів для комфортної та успішної риболовлі. У магазині Rybolov.ua представлена найширша лінійка товарів для туризму: грилі та пальники, літній та зимовий та одяг, термоси, лампи та ліхтарі, туристичне обладнання, мотори для човнів, туристичні меблі, ножі та посуд, сумки, рюкзаки та інші аксесуари. Ви завжди зможете замовити доставку будь-яких товарів по всій Україні.


Rybolov.ua - інтернет-магазин рибальських товарів різних цінових категорій від світових та російських виробників. Серед лінійок безлічі брендів кожен зможе знайти товари собі за смаком, кишенею, досвідом або естетичними міркуваннями, тому що кількість позицій в каталозі на даний момент більше 20 000!


Також, у Rybolov.ua Ви завжди можете забрати товар, замовлений під самовивіз у місті Хмельницький.


В інтернет - магазині Rybolov.ua Вам завжди готові допомогти професійні консультанти. Вони підберуть індивідуальні набори товарів та спорядження, що підходять саме під Ваші персональні вимоги, критерії та досвід риболовлі.


У магазині Rybolov.ua діє система знижок та різні, як сезонні, так і постійні акції, що дозволяють отримати найякісніші товари за смішними, за мірками ринку рибальських товарів, цінами, що, безсумнівно, змусить Вас повернутися до нас ще не раз!